ПрАТ «Томашгородський щебеневий завод»

Код за ЄДРПОУ: 01003414
Телефон: (0365) 2-63-19
e-mail: tomashcz@emitent.net.ua
Юридична адреса: 34240, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, смт. Томашгород, вул. Поліська, 7
 
Дата розміщення: 30.04.2014

Річний звіт за 2013 рік

Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності

ПРИМIТКИ ДО ПОПЕРЕДНЬОЇ ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI ЗА РIК, ЩО ЗАКIНЧИВСЯ 31 ГРУДНЯ 2013 РОКУ
(в тис. грн.)

ЗАГАЛЬНА IНФОРМАЦIЯ


Повна назва : Публiчне акцiонерне товариство "Томашгородський щебеневий завод"
Скорочена назва: ПАТ "Томашгородський щебеневий завод"
Мiсцезнаходження : 34240, Рiвненська обл., Рокитнiвський р-н, смт Томашгород, вул Полiська 7 .
Свiдоцтво про державну реєстрацiю серiя АОО № 232561, номер запису в Єдиному реєстрi юридичних осiб та фiзичних осiб-пiдприємцiв № 16031050008000127, дата реєстрацiї 24.09.1998 р.

Код ЄДРПОУ 01003414

Основнi види дiяльностi :

- добування декоративного та будiвельного каменю, вапняку, гiпсу, крейди та глинистого сланцю,
- роздрiбна торгiвля в неспецiалiзованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами,
- роздрiбна торгiвля пальним,
- добування пiску, гравiю, глин i каолiну.

Функцiональною валютою звiтностi є гривня. Звiтнiсть складена в тисячах гривень.
За всi звiтнi перiоди, закiнчуючи роком, що завершився 31 грудня 2011 року, Товариство готувало фiнансову звiтнiсть вiдповiдно до нацiональних стандартiв бухгалтерського облiку України. Ця фiнансова звiтнiсть є попередньою фiнансовою звiтнiстю, складеною вiдповiдно до МСФЗ.

ОСНОВИ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI

Товариство перейшло на Мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ) 1 сiчня 2012 року вiдповiдно до положень МСФЗ (IFRS) 1 "Перше використання мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi".
Керуючись МСФЗ 1, Товариство обрало першим звiтним перiодом рiк, що закiнчується 31 грудня 2013 року. З цiєї дати фiнансова звiтнiсть Товариства складатиметься вiдповiдно до вимог МСФЗ, що були розробленi Радою (Комiтетом) з Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку, та роз'яснень Комiтету з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi, а також вiдповiдно роз'яснень Постiйного комiтету з тлумачень, що були затвердженi комiтетом з мiжнародного бухгалтерського облiку та дiяли на дату складання фiнансової звiтностi.
МСФЗ 1 вимагає вiд Товариства, що переходить на МСФЗ, скласти вхiдний баланс згiдно МСФЗ на дату переходу на МСФЗ. Ця дата є початковою для ведення облiку за МСФЗ. Вiдповiдно до МСФЗ 1, Товариства якi застосовують у 2013 роцi, вхiдний баланс буде датований 01 сiчня 2012 року, що є початком першого порiвняльного перiоду, для включення у фiнансову звiтнiсть. Вiдповiдно до МСФЗ 1, Товариство використовує однакову облiкову полiтику при складаннi попередньої фiнансової звiтностi згiдно МСФЗ та протягом усiх перiодiв, представлених у першiй повнiй фiнансової звiтностi згiдно з МСФЗ. Така облiкова полiтика повинна вiдповiдати всiм стандартам МСФЗ, чинним на дату складання першої повної фiнансової звiтностi за МСФЗ (тобто, станом на 31 грудня 2013року).

Узгодження власного капiталу Товариства у звiтностi за попереднiми П(С)БО з власним капiталом Товариства за МСФЗ для обох дат: дати переходу на МСФЗ - 01 сiчня 2012 року та дати кiнця найпiзнiшого перiоду, вiдображеного в найостаннiших рiчнiй фiнансовiй звiтностi Товариства за попереднiми П(С)БО - 31 грудня 2011 року:



ПРИЙНЯТТЯ НОВИХ ТА ПЕРЕГЛЯНУТI СТАНДАРТИ
Новi та переглянутi стандарти та iнтерпретацiї
Правка до МСФЗ (IAS) 12 "Податок на прибуток" - "Вiдстроченi податки - Вiдшкодування активiв, що лежать у основi вiдстрочений податкiв";
Правки до МСФЗ (IFRS) 1 "Перше використання мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi" - "Значна гiперiнфляцiя та вiдмiна фiксованих дат для компанiй, якi вперше використовують МСФЗ";
Правки до МСФЗ (IFRS) 7 "Фiнансовi iнструменти: розкриття iнформацiї" - "вдосконалення вимог щодо розкриття iнформацiї про припинення визнання".
Влив на фiнансову звiтнiсть прийнятих стандартiв.
Правка до МСФЗ (IAS) 12 "Податок на прибуток" - "Вiдстроченi податки - Вiдшкодування активiв, що лежать у основi вiдстрочений податкiв";
Правка стосується механiзму визначення вiдстроченого податку щодо iнвестицiйної нерухомостi, яка переоцiнюється за справедливою вартiстю. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2012р та пiсля цiєї дати. Правка не вплинула на фiнансове положення, фiнансовi результати або iнформацiю, яку розкриває Товариство.
Правки до МСФЗ (IFRS) 1 "Перше використання мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi" - "Значна гiперiнфляцiя та вiдмiна фiксованих дат для компанiй, якi вперше використовують МСФЗ".
Рада з МСФЗ пояснила, яким чином Товариство повинна поновити надання фiнансової звiтностi вiдповiдно до МСФЗ, пiсля того, як її функцiональна валюта перестає бути схильною до гiперiнфляцiї. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 липня 2011р та пiсля цiєї дати. Правка не вплинула на фiнансове положення, фiнансовi результати або iнформацiю, яку розкриває Товариство.
Правки до МСФЗ (IFRS) 7 "Фiнансовi iнструменти: розкриття iнформацiї" - "вдосконалення вимог щодо розкриття iнформацiї про припинення визнання".
Правка вимагає розкриття додаткової iнформацiї про фiнансовi активи, якi було передано, але визнання яких не припинялося, щоб дати можливiсть користувачам фiнансової звiтностi зрозумiти характер взаємозв'язку активiв, визнання яких не припинялося, i вiдповiдних їм зобов'язань. Крiм цього, з метою надання користувачам фiнансової звiтностi можливiсть оцiнити характер участi Товариства у таких активах, та ризики, якi зв'язанi з цими активами, правкою передбачено розкриття iнформацiї об активах, участь у яких продовжується, але визнання у фiнансової звiтностi припинено. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 липня 2011р та пiсля цiєї дати. Правка не вплинула на фiнансове положення, фiнансовi результати або iнформацiю, яку розкриває Товариство.
Стандарти, якi були випущенi, але не набрали чинностi.
Нижче наводяться стандарти та iнтерпретацiї, якi були випущенi, але не набрали чинностi на дату випуску фiнансової звiтностi Товариства. Товариства мають намiр використовувати цi стандарти з дати їх вступу в дiю.
Поправки до МСФЗ (IAS) 1 "Фiнансова звiтнiсть: представленнi iнформацiї" - "Представлення статей iншого сукупного доходу"
Правки до МСФЗ (IAS) 1 змiнюють групування статей, якi надаються у складi iншого сукупного доходу. Статтi, якi можуть бути перекласифiкованi до складу прибуткiв або збиткiв у певний момент у майбутньому (наприклад, чистi витрати або доходи по фiнансовим активам, якi є у наявностi для продажу), повиннi приводитися окремо вiд статей, якi нiколи не будуть пере класифiкованi (наприклад, переоцiнка землi та будинкiв). Правка впливає виключно на представлення та не впливає на фiнансове положення або фiнансовi результати дiяльностi Товариства. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 липня 2012р та пiсля цiєї дати, та буде використана у першiй фiнансовiй звiтностi Товариства, яку буде складено пiсля того, як вона набере чинностi.
МСФЗ (IAS) 19 "Винагороди робiтникам" (у новiй редакцiї).
Рада по МСФЗ випустила декiлька правок к МСФЗ (IAS) 19. Цi правки або фундаментально змiнюють (наприклад, виключення механiзму коридору та поняття доходностi активiв плану, яка очiкується), або роз'яснюють, або змiнюють визначення. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та пiсля цiєї дати. Правка не вплине на фiнансове положення, фiнансовi результати або iнформацiю, яку розкриває Товариство.
МСФЗ (IAS) 28 "Iнвестицiї у асоцiйованi Товариства та спiльнi пiдприємства" (у редакцiї 2011року).
У результатi опублiкування МСФЗ (IFRS) 11 "Погодження про спiльну дiяльнiсть" та МСФЗ (IFRS) 12 "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших Товариствах" МСФЗ (IAS) 28 отримав нову назву "Iнвестицiї у асоцiйованi Товариства та спiльнi пiдприємства" та тепер мiстить iнформацiю про використання методу пайової участi не тiльки по вiдношенню до iнвестицiй у асоцiйованi Товариства, але також i по вiдношенню до спiльних пiдприємств. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р. Правка не вплине на фiнансове положення, фiнансовi результати або iнформацiю, яку розкриває Товариство.
Правки до МСФЗ (IAS) 32 "Взаємозалiк фiнансових активiв та фiнансових зобов'язань".
Правки дають роз'яснення поняттю "у теперiшнiй час мають юридичне право, яке закрiплене, на здiйснення взаємозалiку". Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2014р та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
Правки до МСФЗ (IFRS) 1 "Позики, якi наданi державою".
Вiдповiдно до цих правок Товариства, якi використовують МСФЗ у перше, повиннi використовувати вимоги МСФЗ (IAS) 20 "Облiк державних субсидiй та розкриття iнформацiї про державну допомогу" перспективно по вiдношенню до державних позик, якi мають мiсце на дату переходу на МСФЗ. Завдяки цьому виключенню Товариства, якi у перше використовують МСФЗ, будуть звiльненi вiд ретроспективної оцiнки наданих позик по ставцi нижче ринкової. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
Правки до МСФЗ (IFRS) 7 "Розкриття iнформацiї - взаємозалiк фiнансових активiв та зобов'язань"
Вiдповiдно до цих правок Товариство зобов'язана розкривати iнформацiю про права на здiйснення взаємозалiку та вiдповiдних договорiв (наприклад, договiр на надання забезпечення). Завдяки цим вимогам користувачi матимуть iнформацiю, яка буде корисною для оцiнки впливу договорiв про взаємозалiки на фiнансове положення Товариства. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
МСФЗ (IFRS) 9 "Фiнансовi iнструменти: класифiкацiя та оцiнка"
МСФЗ (IFRS) 9 використовується по вiдношенню до класифiкацiї та оцiнки фiнансових активi та зобов'язань. Обов'язкове використання iнших норм МСФЗ (IFRS) 9 було перенесено на 1 сiчня 2015року. Товариство оцiнить вплив цього стандарту на суми у фiнансової звiтностi у поєднаннi з iншими етапами проекту пiсля їх публiкацiї.
МСФЗ (IFRS) 10 "Консолiдована фiнансова звiтнiсть", МСФЗ (IAS) 27 "Окрема фiнансова звiтнiсть".
МСФЗ (IFRS) 10 замiнює ту частину МСФЗ (IAS) 27 "Консолiдована та окрема фiнансова звiтнiсть", у якiй розглядався облiк у консолiдованiй фiнансовiй звiтностi. Стандарт також розглядає питання, якi ранiше розглядалися у Iнтерпретацiї ПКI-12 "Консолiдацiя - Товариства спецiального призначення". МСФЗ (IFRS) 10 передбачає єдину модель контролю, яка використовується по вiдношенню до всiх компанiй, включаючи Товариства спецiального призначення. Правка дiє для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
МСФЗ (IFRS) 11 "Погодження про спiльну дiяльнiсть".
МСФЗ (IFRS) 11 замiняє МСФЗ (IAS) 31 "Участь у спiльнiй дiяльностi" та Iнтерпретацiю ПКI-13 "Товариства, якi спiльно контролюються - немонетарнi внески учасникiв". МСФЗ (IFRS) 11 виключає можливiсть облiку компанiй, що спiльно контролюються, методом пропорцiйної консолiдацiї. Замiсть цього Товариства, якi спiльно контролюються, якi задовольняють визначенню спiльних пiдприємств, облiковуються за допомогою методу пайової участi. Стандарт вступає в дiю для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та пiсля цiєї дати та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
МСФЗ (IFRS) 12 "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших Товариствах".
МСФЗ (IFRS) 12 мiстить всi вимоги до розкриття iнформацiї, якi ранiше передбачалися МСФЗ (IAS) 27 у частинi консолiдованої фiнансової звiтностi, а також всi вимоги, якi ранiше мiстилися у МСФО (IAS) 31 та МСФЗ (IAS) 28. Також введено низку нових вимог до розкриття iнформацiї. Стандарт вступає в дiю для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та пiсля цiєї дати та не вплине на фiнансове положення та фiнансовий результат Товариства.
МСФЗ (IFRS) 13 "Оцiнка справедливої вартостi".
МСФЗ (IFRS) 13 поєднує в одному стандартi всi вказiвки щодо оцiнки справедливої вартостi вiдповiдно до МСФЗ. МСФЗ (IFRS) 13 не вносить змiни в те, коли Товариство зобов'язане використовувати справедливу вартiсть, а надає вказiвки вiдносно оцiнки справедливої вартостi вiдповiдно до МСФЗ, коли використання справедливої вартостi вимагається або не заперечується. На цей час Товариство оцiнює вплив використання стандарту на фiнансове положення та фiнансовi результати його дiяльностi. Стандарт вступає в дiю для рiчних звiтiв, починаючи з 1 сiчня 2013р та пiсля цiєї дати.
Iнтерпретацiя IFRIC 20 "Витрати на розкривнi роботи на етапi експлуатацiї родовища, що розробляється вiдкритим способом". Iнтерпретацiя використовується вiдносно звiтних перiодiв, якi починаються з 1 сiчня 2013р. та пiсля цiєї дати. Ця iнтерпретацiя не вплине на фiнансову звiтнiсть Товариства.
"Щорiчнi вдосконалення МСФЗ" (травень 2012р.)
Перелiченi нижче вдосконалення не вплинуть на фiнансову звiтнiсть Товариства:
МСФЗ (IFRS) 1 "Перше застосування Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi"
Це вдосконалення пояснює, що Товариство, яка припинило використовувати МСФЗ у минулому та вирiшило, або зобов'язана знову складати звiтнiсть вiдповiдно до МСФЗ, може використати МСФЗ (IFRS) 1 ще раз. Якщо МСФЗ (IFRS) 1 не використовується другий раз, то Товариство повинно ретроспективно перерахувати фiнансову звiтнiсть так, як би воно нiколи не припиняло використовувати МСФЗ.
МСФЗ (IAS) 1 "Представлення фiнансової звiтностi".
Це вдосконалення роз'яснює рiзницю мiж додатковою порiвняльною iнформацiєю, яка надається на добровiльнiй основi, i мiнiмумом необхiдної порiвняльної iнформацiї. Як правило, мiнiмально необхiдною iнформацiєю є iнформацiя за попереднiй перiод.
МСФЗ (IAS) 16 "Основнi засоби"
Це вдосконалення роз'яснює, що основнi запаснi частини та допомiжне обладнання, якi задовольняють визначенню основних засобiв, не є запасами.
МСФЗ (IAS) 32 "Фiнансовi iнструменти: надання iнформацiї".
Це вдосконалення пояснює, що податок на прибуток, який вiдноситься до виплат на користь акцiонерiв, облiковується у вiдповiдностi з МСФЗ (IAS) 12 "Податок на прибуток".
МСФЗ (IAS) 34 "Промiжна фiнансова звiтнiсть".
Це вдосконалення приводить у вiдповiднiсть вимоги по вiдношенню розкриття у промiжнiй фiнансовiй звiтностi iнформацiї про загальнi суми активiв сегменту з вимогами по вiдношенню з розкриттям у нiй iнформацiї про зобов'язання сегменту.
Всi перелiченi вдосконалення вступають у дiю по вiдношенню до рiчних звiтних перiодiв, якi починаються 1 сiчня 2013р. або пiсля цiєї дати
ОСНОВНI ПРИНЦИПИ ОБЛIКОВОЇ ПОЛIТИКИ

1. Встановити на пiдприємствi таку облiкову полiтику:
1. Межа суттєвостi при складаннi фiнансової звiтностi 1000 грн.
2. Тривалiсть нормального операцiйного циклу виготовлення продукцiї -251 день в рiк.
3. Нормальна виробнича потужнiсть 520 тис. тонн.
4. Становити такi методи облiку та принципи оцiнки активiв i зобов'язань пiдприємства:
4.1. Основнi засоби, нематерiальнi активи.
4.1.1. Одиницею облiку вважати окремий об'єкт основних засобiв, iнших необоротних матерiальних активiв, нематерiальних активiв.
4.1.2. Групування основних засобiв та нематерiальних активiв в аналiтичному облiку проводити згiдно з Планом рахункiв активiв, капiталу, зобов'язань та господарських операцiй пiдприємства, затвердженим наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30.11.1999р. № 291 (далi План рахункiв).
4.1.3. У складi малоцiнних необоротних активiв облiковувати об'єкти вартiстю не бiльше 1000 (одна тисяча) грн.. та очiкуваним строком використання (експлуатацiї) бiльше одного року.
4.1.4. Лiквiдацiйну вартiсть об'єктiв основних засобiв та нематерiальних активiв прийняти рiвною нуля.
4.1.5. Амортизацiю об'єктiв основних засобiв нараховувати податковим методом.
4.1.6. Амортизацiю малоцiнних необоротних матерiальних активiв нараховувати методом списання 100% вартостi в першому мiсяцi використання об"єкта.
4.1.7. Амортизацiю нематерiальних активiв здiйснювати податковим методом.
4.2. Запаси.
4.2.1. Одиницею запасiв вважати кожне найменування.
4.2.2. Аналiтичний облiк руху запасiв вiдображати:
- бухгалтерiї - у вiдомостях облiку залишкiв у кiлькiсно-сумовому виразi;
- на складах - у картках складського облiку у кiлькiсному виразi.

4.2.3. Оцiнку вибуття сировини, матерiалiв, напiвфабрикатiв, МШПДнших виробничих запасiв здiйснювати методом" ФIФО, а оцiнку вибуття готової продукцiї здiйснювати за цiнами продажу, обумовлених в договорах або згiдно калькуляцiї,
4.2.4. Спецодяг, виданий пiд звiт працiвникам, облiковувати на особових картках останнiх протягом всього встановленого термiну його використання. Списання спецодягу,виданого пiд звiт, до закiнчення встановлених термiнiв його використання здiйснювати тiльки на пiдставi актiв про його непридатнiсть. Акти здавати в бухгалтерiю вiдповiдно до графiка документообiгу.
4.3. Заборгованiсть та забезпечення.
4.3.1. Резерв сумнiвних боргiв формувати методом застосування абсолютної суми сумнiвної заборгованостi.
4.3.2. Забезпечення на додаткове пенсiйне забезпечення, гарантiйнi зобов'язання, iншi майбутнi витрати i платежi не провадити.
4.3.3. Затвердити систему оплати працi за штатним розкладом для iнженерно-технiчних працiвникiв, службовцiв основного та допомiжного виробництва.
4.4. Доходи i витрати.
4.4.1. Перелiк статей калькулювання виробничої собiвартостi продукцiї:
- прямi матерiальнi витрати;
- прямi витрати на оплату працi;
- iншi прямi витрати;
- змiннi загальновиробничi та постiйнi розподiленi загальновиробничi витрати тощо.
4.4.2. Перелiк змiнних загальновиробничих витрат:
- основна i додаткова заробiтна плата загальновиробничого персоналу та вiдрахування на соцiальнi заходи;
- витрати на електроенергiю для забезпечення технологiчного процесу тощо.
4.4.3. Перелiк постiйних загальновиробничих витрат:
- заробiтна плата та iншi виплати апарату управлiння цехами та дiльницями, а також вiдрахування на соцiальнi заходи;
- витрати на опалення, освiтлення, водопостачання, утримання, охорону виробничих примiщень та iншi послуги;
- амортизацiя основних засобiв загальновиробничого призначення;
- витрати на охорону працi й технiку безпеки;
- витрати на поточний ремонт та технiчне обслуговування основних засобiв загальновиробничого призначення.

4.4.4. Змiннi та постiйнi загальновиробничi витрати розподiляти на об'єкти витрат пропорцiйно обсягу дiяльностi.
4.4.5. Для перерахунку доходiв, витрат i руху грошових коштiв в iноземнiй валютi середньозважений валютний курс не використовувати.
4.4.6. Фiнансовий результат дiяльностi пiдприємства на рахунку 79 "фiнансовi результати" визначати щомiсячно.

У зв"язку iз переходом на МСФЗ Товариство обрало для оцiнки пiсля визнання основних засобiв модель собiвартостi за якою об"єкт основних засобiв облiковується за його собiвартiстю мiнус будь-яка накопичена амортизацiя та будь-якi накопиченi збитки вiд зменшення корисностi.
Величину резерву по сумнiвних боргах по дебiторськiй заборгованостi створювати по дебiторськiй заборгованостi за товари, роботи, послуги методом облiку по термiнах оплати.
IСТОТНI СУДЖЕННЯ I ДЖЕРЕЛА НЕВИЗНАЧЕНОСТI У ОЦIНКАХ

Iстотнi судження в процесi застосування облiкової полiтики.
У процесi застосування облiкової полiтики Товариства керiвництво зробило певнi професiйнi судження, окрiм тих, якi вимагають використання оцiнок, якi мають найбiльш iстотний вплив на суми, визнанi в фiнансовiй звiтностi. Цi судження, серед iншого, включають правомiрнiсть застосування припущення щодо здатностi вести свою дiяльнiсть на безперервнiй основi.

Основнi джерела невизначеностi оцiнок - Українське податкове законодавство та iнша регуляторна база, зокрема валютний контроль та митне законодавство, продовжують змiнюватись. Законодавчi та нормативнi акти не завжди чiтко сформульованi, та можуть тлумачитись мiсцевими, обласними i центральними органами державної влади та iншими урядовими органами по-рiзному. Випадки непослiдовного тлумачення не є незвичайними.


ПОВ'ЯЗАНI СТОРОНИ
Пов"язаними сторонами ПАТ "Томашгородський щебеневий завод" є ПрАТ "Луцькавтодор". Протягом 2012 року операцiї мiж пов"язаними сторонами проходили наступним чином:
- реалiзацiя щебеневої продукцiї на суму 2135,7 тис. грн.
- закупiвля товару у ПрАТ "Луцькавтодор" на суму 33,3 тис. грн.
- за оренду дробарно-сортувальної установки у ПрАТ "Луцькавтодор" на суму 276,1 тис. грн.

ВИРУЧКА ВIД РЕАЛIЗАЦIЇ
Виручка вiд реалiзацiї була представлена наступним чином:

2012 рiк 2013 рiк
Виручка вiд реалiзацiї послуг 17932
Виручка вiд реалiзацiї товарiв 43 20
Виручка вiд реалiзацiї готової продукцiї 21460
Всього 17975 21480


СОБIВАРТIСТЬ РЕАЛIЗАЦIЇ
Собiвартiсть вiд реалiзацiї була представлена наступним чином:

2012 рiк 2013 рiк
Собiвартiсть готової продукцiї 13262 13980
Собiвартiсть товарiв 37 17
Всього 13299 13997

Собiвартiсть реалiзацiї за видами витрат була представлена наступним чином:

2012 рiк 2013 рiк
Собiвартiсть матерiалiв та напiвфабрикатiв 8112 6598
Заробiтна плата та вiдповiднi нарахування 3989 3710
Амортизацiя 1183 1058
Комунальнi послуги (опалення, освiтлення, водопостачання, iнше) 15 17
Iншi витрати 2614
Всього 13299 13997
АДМIНIСТРАТИВНI ВИТРАТИ
Адмiнiстративнi витрати були представленi наступним чином:

2012 рiк 2013 рiк
Заробiтна плата та вiдповiднi нарахування 1194 1253
Амортизацiя 23 32
Комунальнi послуги 31 45
Послуги зв'язку 8 10
Послуги банку 70 79
Юридичнi послуги, iнформацiйно-консультацiйнi 15 20
Витрати на вiдрядження 46 10
Iншi 452 143
Всього 1839 1592
ВИТРАТИ НА ЗБУТ
Витрати на збут були представленi наступним чином:

2012 рiк 2013 рiк
Заробiтна плата та вiдповiднi нарахування 737 680
Витрати тари та тарних матерiалiв
Транспортнi витрати
Амортизацiя 606 581
Страхування
Iнспекцiя ваги i вологостi, сертифiкацiя
ПММ на збут 913 1031
Митнi послуги
Iншi 756 446
Всього 3012 2738

IНШI ОПЕРАЦIЙНI ДОХОДИ ТА ВИТРАТИ
Iншi операцiйнi доходи та витрати були представленi наступним чином:


2012 рiк 2013 рiк
доходи витрати доходи витрати
Доходи (витрати) вiд купiвлi-продажу iноземної валюти 131

150
Доходи (витрати) вiд операцiйної оренди
Визнанi штрафи, пенi, неустойки 9 2
Доходи (витрати) вiд реалiзацiї iнших оборотних активiв
Доходи (витрати) вiд операцiйної курсової рiзницi 49 33
147 146
Доходи вiд вiдшкодування ранiше списаних активiв
Iншi доходи/(витрати) 22 441 56 1497
Всього 202 483 353 1645


ФIНАНСОВI ДОХОДИ ТА ВИТРАТИ

Фiнансовi доходи та витрати були представленi наступним чином:

2012 рiк
2013 рiк
доходи витрати доходи витрати
Iншi доходи 28 19
Всього 28 19



ОСНОВНI ЗАСОБИ
Станом на 31 грудня 2012 року основнi засоби Товариства були представленi наступним чином:

Будинки, споруди та передавальнi пристрої Машини та обладнання Транспортнi засоби Iнструменти, прилади, iнвентар Iншi основнi засоби Малоцiннi необоротнi матерiальнi активи Всього
Первiсна вартiсть станом на початок звiтного року 9593 15286 2622 293 27794
Придбано основних засобiв 248 275 778 1301
Вибуло
Первiсна вартiсть станом на кiнець звiтного перiоду 9841 15561 3400 293 29095
Накопичена амортизацiя станом на початок звiтного року 7028 10874 1277 244 19423
Амортизацiйнi нарахування за звiтний перiод 190 1478 97 23 1788
Вибуло
Амортизацiя станом на кiнець звiтного перiоду 7218 12352 1374 267 21211
Балансова вартiсть станом на кiнець звiтного перiоду 2623 3209 2026 26 7884



ЗАПАСИ
Запаси Товариства були представленi наступним чином:

Запаси 31 грудня 2012 року 31 грудня 2013 року
Сировина i матерiали 500 83
Паливо 220 98
Тата i тарнi матерiали -
Будiвельнi матерiали -
Запаснi частини 50 32
Малоцiннi та швидкозношуванi предмети 17 15
Незавершене виробництво -
Готова продукцiя 438 819
Товари 6
Всього 1231 1047


ТОРГIВЕЛЬНА ТА IНША ДЕБIТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНIСТЬ, НЕТТО

Станом на 31 грудня 2012 року та 31 грудня 2013 року торгiвельна i iнша дебiторська заборгованiсть були представленi таким чином:

Дебiторська заборгованiсть 31 грудня 2012 року 31 грудня 2013 року
Дебiторська заборгованiсть за продукцiю 1869 1151
Iнша дебiторська заборгованiсть 18 8
Всього 1887 1159



ГРОШОВI КОШТИ ТА КОРОТКОСТРОКОВI ДЕПОЗИТИ
Станом на 31 грудня 2012 року та 31 грудня 2013 року грошовi кошти були представленi наступним чином:

Грошовi кошти 31 грудня 2012 року 31 грудня 2013 року
Грошовi кошти в нацiональнiй валютi на поточних рахунках 260 412
Грошовi кошти в iноземнiй валютi на поточних рахунках 1738 3813
Грошовi кошти в нацiональнiй валютi на депозитних рахунках 24 52
Всього 2022 4277
ВЛАСНИЙ КАПIТАЛ
Станом на 31 грудня 2013 року статутний капiтал Товариства становить 848021,00 грн., роздiлений на 3394084 простих iменних акцiй номiнальною вартiстю 0,25 грн. кожна.

ТОРГIВЕЛЬНА ТА IНША КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНIСТЬ

Станом на 31 грудня 2012 року та 31 грудня 2013 року торгiвельна та iнша кредиторська заборгованiсть були представленi наступним чином:

Кредиторська заборгованiсть 31 грудня 2012 року 31 грудня 2013 року
Заборгованiсть постачальникам за сировину, матерiали, послуги 1159
Iнша кредиторська заборгованiсть - 455
Всього 1159

КОРОТКОСТРОКОВI ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Кредиторська заборгованiсть 31 грудня 2012 року 31 грудня 2013
Передплати отриманi -
Кредиторська заборгованiсть перед бюджетом 290 655
Кредиторська заборгованiсть по страхуванню 123 92
Кредиторська заборгованiсть по заробiтнiй платi 259 174
Всього 672 921

Юридичнi питання
В процесi звичайної дiяльностi Товариство не залучене в судовi розгляди i до нього не висуваються iншi претензiї
ПОДIЇ ПIСЛЯ ЗВIТНОЇ ДАТИ
Пiсля 31 грудня 2013 року до дати затвердження керiвництвом фiнансової звiтностi не вiдбувалося подiй, якi могли би вплинути на фiнансовий стан Товариства.

д/н

д/н

д/н